Sağlık sektöründe Dünya sıralamasının en ön sıralara yerleşmeye aday ülkelerden biriyiz. Birçok teşhis, tedavi ve operasyonlarda başarı oranımız %90 oranlarında. Bundan dolayıdır ki son yıllarda sağlık turizmi hızla gelişme göstermektedir. Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkelerden Türkiye’ye tedavi ameliyat olmaya gelen hasta sayısı her geçen gün artmaktadır.

Teknolojik tedavi yöntemlerinin de yaygın bir şekilde uygulanan ülkemizde özellikle lazerle tedavi ve ameliyatlar, robotlarla yapılan ameliyatlar konusunda oldukça yüksek başarıyı yakaladık. Son teknoloji olan robotla Prostat Lazer Ameliyatı Yapan Hastaneler kapsamında baktığımızda Türkiye’de yalnızca özel hastaneler değil birçok devlet hastanelerinde de uygulanmakta. Türkiye’de birçok şehirde faaliyet gösteren Medikal park Prostat Lazer ameliyatı yapan Hastaneler kapsamında yaptıkları ameliyatları Afrika’dan ve Avrupa’dan birçok hekime öğreterek bu konuda ne kadar başarılı olduklarını tüm Dünya ya kanıtlamışlardır.

Ülkemizde 2008 yılından itibaren Türkiye’de yapılan Lazerle Prostat Ameliyatı başarısı çok yüksektir. 40 yaşın üzerinde olan her 3 erkekten biri Prostat büyümesi şikâyeti ile hastanelere başvuruyor. Prostat Lazer Ameliyatı Yapan Hastaneler için de önemli olan biri de bir devlet hastanesi. İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesi. Kansız olarak neştersiz, beş farklı hastalıkların ameliyatı da aynı zamanda burada yapılmaktadır. 2010 yılından itibaren İstanbul Ümraniye Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde 1100 tane lazerli prostat ameliyatı yapılmıştır. Prostat Lazer Ameliyatı yapan Hastaneler Ankara, İstanbul, Kırklareli ve Edirne’de ilk defa devlet hastanelerinde yapılmaya başlandı. Önceleri bu Lazerle prostat ameliyatına bütçe uygulamaması sebebiyle hastalar yüksek ücretler ödeyerek sadece özel hastanelerde yapılıyordu. Lazerle prostat ameliyatı gelinen noktada artık bütün özel ve devlet hastanelerinde yapılmaktadır. 15 dakikalık bir sürede gerçekleştirilen Lazerle Prostat Ameliyatı yapılan hastalar 1-2 saatlik bir dinlenmenin ardından taburcu ediliyor.

Prostat Lazer Ameliyatı Yapan Hastaneler Hangileri?

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi

İstanbul 29 Mayıs Hastanesi,

Özel Acıbadem Hastanesi,

Adana Üroloji Grubu,

Ankara Akay Hastanesi,

Özel Alman Hastanesi,

İstanbul Özel Anadolu çınar Hastanesi,

Antalya Andeva Hospital,

Ankara Özel Güven Hastanesi,

Eskişehir Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi,

İstanbul Özel Batı Bahat Sağlık ve Eğitim Hastanesi,

Adapazarı Özel Beyhekim Hastanesi,

Bursa Özel Bahar Hastanesi,

Ankara Doruk Tıp Merkezi,

Kocaeli Dr. Tahsin Özbek Hastanesi,

İzmir Ege Sağlık Hastanesi,

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi,

Erzurum özel Şifa Hastanesi,

İstanbul Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi,

Marmaris Ahu Hetman hastanesi,

Memorial Hastanesi

Ankara Güven Hastanesi,

Özel Şifa Hastaneler Grubu

İstanbul Çamlıca medicana hastanesi,

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi,

Gaziantep Amerikan hastanesi,

Adana başkent Üniversitesi Hastanesi,

Prostat Lazer Ameliyatı Yapan hastaneler verdiğimiz listede olanlarla sınırlı değil, çünkü her geçen gün bu ameliyatı yapan hastaneler çoğalmakta. Kısaca şunu söyleyebiliriz, Türkiye’nin her yerinde Prostat Lazer Ameliyatı Yapan Hastaneler mevcuttur. Türkiye Sağlık konusunda Avrupa ve Amerika gibi gelişmiş ülkeler arasında en üst sırada olma şartlarını zorluyor.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright Andromed

Müşteri Hizmetleri        +90 (216) 680 32 32