Lazerle Prostat Ameliyatı Yapan Hastaneler Fiyatları ile ilgili Çağdaş tıbbın getirdiği en yeni teknik gelişmeler kullanılarak üroloji alanında meydana gelen rahatsızlıkların hem daha kısa bir süre zarfında hem de acı çekilmeksizin yapılması süreci Türkiye’de de yaygın olarak görülmeye başlandı. Bu süreçten birisini oluşturması açısından lazerle prostat ameliyatının yanında robotik cihazlar kullanılarak da prostat operasyonları yapılmaya başlandı. Yapılan bu operasyonlar neticesinde kişinin daha sağlıklı bir şekilde prostatı atlatması, söz konusu lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler fiyatları açısından oldukça dikkat çekicidir. İlk olarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından yapılan robotik cihazlar sayesinde hastaların kısa bir süre içerisinde eski sağlıklarına kavuştukları gözlendi. ABD’de robotik cihazların tanıtımının yapılmasının ardından Türkiye’de de lazerle prostat ameliyatı fiyatı yapılarak ilk defa Ümraniye Eğitim ve Araştırma Merkezi’nce tam 1100 adet robot makinelerle uygulandı.

Lazerle Prostat Ameliyatı Yapan Hastaneler Fiyatları

Hekim Kansız Neştersiz 3 Boyutlu Ameliyat Edebiliyor

Sözü edilen robotik cerrahi müdahalenin çağdaş tıbba birçok yönden getirisi bulunmakta. Bunun başında doktora 3 boyutlu olarak operasyon bölgesine müdahale edilme imkanını getirmiş olması. Yine bununla birlikte kan olmadan, acı çekmeden ve neşter vurulmadan hastanın tedavi edilme süreci lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler fiyatları olarak uygulanıyor. Bu da özellikle erkeklerde sıkça görülen prostat hastalığı ve mesane rahatsızlıklarının önlenmesi adına olumlu bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca lazerle prostat ameliyatı fiyatı bakımından da birçok yenilikler bulunmakta.

Türkiye’de Robotik Prostat Ameliyatı Yapan Hastane Adları

Türkiye’de ilk olarak 2010 yılında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Merkezi tarafından yapılan prostat ameliyatındaki üç boyutlu robotik yöntem daha sonra birçok özel hastane tarafından da benimsenmeye başladı. Benimsenen uygulamalarla lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler fiyatları arasında şunlar listelenebilir:

-Ümraniye Eğitim ve Araştırma Merkezi

-İstanbul Memorial Hastanesi

-İstanbul Medical Park Hastanesi

-Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

-Sema Hastanesi

-Başkent Üniversitesi Hastanesi gibi Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden oluşmaktadır. Bütün bu hastanelerde lazerle prostat ameliyatı fiyatı uygun olarak 3 boyutlu robotik yöntemle yapılmaktadır.

Robotik Prostat Ameliyatı Nasıl Yapılıyor?

Türkiye’nin sayılı hastanelerinde yapılan bu ameliyatta hasta kesinlikle neşter vurulmaksızın tedavi sürecinde oluyor. Bu süreçte lazerle prostat ameliyatı yapan hastaneler fiyatları açısından üç boyutlu görüntüleme özelliğine sahip enfeksiyon riski sıfıra inmiş özel robotlarla hasta yatırılarak prostatı büyümüş yerin profesör ekibi tarafından müdahale sonrasında sağlığa kavuşturulması oluyor. Bu da söz konusu yöntem kullanılarak kişinin son derece sağlıklı bir eski yaşama dönüşümünü sağlıyor. Ayrıca hiçbir şekilde penise sunta takımı olmaksızın hastanın 1.5 saat gibi kısa bir sürede bilincine kavuşması sağlanıyor. Bu bakımdan lazerle prostat ameliyatı fiyatı nazaran daha çağdaş bir özelliği oluşturan yöntem sayesinde hastaların ayağa kalkma süreçleri de kısalarak hastanın prostatının ortadan kalkmasını sağlıyor. Detaylı bilgi için http://www.greenlight.gen.tr/iletisim adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

2015 © Copyright Andromed

Müşteri Hizmetleri        +90 (216) 680 32 32